WENTYLACJA I KLIMATYZACJA BIURA

Klimatyzacja biura pozwala wpływać na takie parametry jak: temperatura powietrza, jego wilgotność, skład i czystość co przekłada się na mikroklimat w miejscu pracy i efektywność pracowników.

klimatyzacja dla biura

KLIMATYZACJA DLA BIURA

Szukając klimatyzator do biura należy wziąć pod uwagę szereg czynników np.: kubatura, ilość sprzętu elektrycznego, liczbę osób przebywających w biurze, nasłonecznienie itp. Przestrzegamy przed doborem urządzeń na podstawie „fachowych współczynników”  typu 30 W/m2 – może powoduje to obniżenie kosztów na początek, później jednak okazuje się że urządzenia nie dostarczają wymaganej ilości chłodu. Jednostki zewnętrzne   pracują pod znacznie większym obciążeniem, co przekłada się na ich skróconą żywotność. Klimatyzacja w biurze to temat, który każdorazowo wymaga profesjonalnego doboru połączonego z wizją lokalną pomieszczeń.  W pracy spędzamy nawet 30% dorosłego życia warto więc zadbać o powietrze i otoczenie, w którym przebywamy.

KLIMATYZACJA DO BIURA – MONTAŻ, SERWIS, DIAGNOSTYKA

Należy pamiętać o tym żeby zapewnić regularny przegląd i serwis klimatyzacji dla biura, co na pewno pozwoli na ich długą i ekonomiczną pracę. Dobrze ustawiona i regularnie oczyszczana klimatyzacja jest sporym udogodnieniem zarówno dla pracowników jak i klientów. Brak dbałości o filtry i czystość urządzeń to krótka droga do grzybów w klimatyzacji biurowej i nieprzyjemnego zapachu podczas pracy klimatyzatora.

Polecamy także:
Klimatyzacja do mieszkania