Klimatyzatory dla gabinetów dentystycznych, dla służby zdrowia – wszystkie pomieszczenia.

Pomieszczenia w obiektach służby zdrowia, to często wymóg zachowania czystych i sterylnych warunków.  Zwłaszcza klimatyzator do gabinetu dentystycznego musi charakteryzować się wysokim stopniem filtracji powietrza.

Wskazane jest, by w skład systemu filtracji wchodziły przynajmniej filtry przeciwalergiczne oraz filtry wychwytujące kurz. Często klimatyzatory w gabinetach dodatkowo wyposażane są w filtry neutralizujące nieprzyjemne zapachy. Wszystko to sprawia, że klimatyzacja w gabinecie lekarskim nie jest źródłem ewentualnych kłopotów. Inną ważną cechą jest poziom głośności – klimatyzator w gabinecie lekarskim nie może być wyraźnie „zauważalny”, nie może wpływać na poziom komfortu przebywających w gabinecie osób.

W trakcie eksploatacji należy regularnie wykonywać serwis klimatyzacji i przegląd wszystkich filtrów, ponieważ dobrze ustawiona i regularnie oczyszczana klimatyzacja jest sporym udogodnieniem zarówno dla pracowników jak i klientów. Klimatyzator powinien posiadać atest higieniczny PZH, w którym zaznaczane jest, że urządzenia, które wybraliśmy mogą być stosowane jako klimatyzacja w obiektach służby zdrowia.

Sprawdź nasze realizacje:
Klimatyzacja MEDICOVER