[vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″]

[vc_column_text]

KLIMATYZACJA GDAŃSK

Dlaczego montujemy klimatyzację?

Głównym powodem dla którego montujemy klimatyzację jest obniżenie temperatury powietrza w pomieszczeniu – oczywiście poza przypadkami kiedy korzystamy z urządzeń, którymi możemy się również ogrzewać.

Klimatyzacja reguluje dodatkowo wilgotność oraz czystość powietrza przez jego filtrację i osuszanie, dzięki czemu likwidujemy z otoczenia pyłki roślinne czy grzyby, które wdychane powodują różnego rodzaju uczulenia. Wybór zaczyna się od pytania: klimatyzator przenośny czy jednostka wewnętrzna z agregatem na zewnątrz? Urządzenia przenośne możemy ustawiać dowolnie w pomieszczeniu, ale na tym kończą się ich zalety. Są głośne, mało wydajne, dodatkowo wydmuchiwane z nich ciepłe powietrze musimy –poprzez rurę– odprowadzić z pomieszczenia. Najczęściej przez uchylone okno, co powoduje napływ ciepłego powietrza… i tak w kółko. Dlatego lepszym, choć droższym rozwiązaniem jest zastosowanie kompletu jednostki wewnętrznej i zewnętrznej.

Serwisy, naprawy, diagnostyka klimatyzacji i wentylacji Gdańsk

Oprócz projektowania, montażu, przygotowywania koncepcji – serwis jest jedną z naszych specjalności. Na Państwa życzenie przyjedziemy ocenić stan techniczny jednostek klimatyzacji i wentylacji oraz dokonamy niezbędnych czynności serwisowych. Gwarantem jakości naszych usług są powracający do nas nasi klienci.

[/vc_column_text]

[/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]