ODCIĄG SPALIN – NORFI, odpylanie

Systemy NORFI to systemy dedykowane  specjalnym rozwiązaniom. Współpraca z  klientami oznacza dla nas tworzenie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta od strony ekonomicznej i technologicznej.

W większości przypadków, jest to już gotowe rozwiązanie podlegające niewielkim modyfikacjom. U innych modyfikacja rozwiązania może oznaczać dodatkowe koszty.

ZASTOSOWANIE

Oferta obejmuje cały typoszereg zastosowań: od pojedynczych, stanowiskowych odciągów spalin do kompleksowych systemów obejmujących swym zasięgiem kilkanaście stanowisk lub całe hale produkcyjne. Urządzenia znajdują zastosowanie w aplikacjach warsztatowych, stacjach obsługi pojazdów, hamowniach, dla pojazdów osobowych oraz ciężkich pojazdów budowlanych i przemysłowych. Od ramion, bębnów i szyn odciągowych po specjalistyczne instalacje projektowane dla konkretnych aplikacji oraz systemy bezdotykowe.

INSTALACJE ODPYLANIA

Oprócz odciągów spalin wykonujemy również instalacje odpylania i osysania zanieczyszczeń ze stanowisk pracy – wiórów, trocin, pyłów itp. Ze względu na brak typowych rozwiązań w tym zakresie, za każdym razem konieczne jest zaprojektowanie takiego układu.